RİZE HABER
Giriş Tarihi : 30-08-2022 10:55

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif ZERDECİ 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Bu millet hangi şart altında olursa olsun, güce boyun eğmemiş, esareti ve dayatmayı asla kabul etmemiştir. 30 Ağustos Zaferi, bugünlere de ışık tutan en temel mesajıdır.

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif ZERDECİ 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Bu zafer, Türk milletinin tarihin hiçbir döneminde taviz vermediği bağımsızlık ve özgürlüğü için gösterebileceği cesaret, fedakarlık ve kahramanlığın göstergesidir.
Merhum Erbakan Hocamız Milli Görüşün ne olduğunu anlatan şu veciz sözleriyle, 
“Herhangi bir kimse Malazgirt'te inanışının şahlanışını yaşamadan, Kosova'da, Niğbolu'da bir kılıç olup parlamadan, Ulubatlı Hasan olup İstanbul'u fethetmeden, Sultan Fatih olup atını denize sürmeden, Kanuni olup şanlı ordularıyla Avrupa'nın içlerine yürümeden, Seyit çavuş olup 250 kiloluk mermiyi “Ya Allah” deyip namluya sürmeden, bir insan Sakarya'nın siperlerine girmeden ve Kıbrıs'ta düşman tahkimatının arasından geçmeden Milli Görüş'ün ne olduğunu anlayamaz.”
 Bu vesile ile aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı‘nı kutluyor, bu zaferi bizlere hediye eden Başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi  Cenab-ı Allah‘tan rahmet diliyor, şükran ve minnetle yad ediyoruz.    

AdminAdmin