RİZE HABER
Giriş Tarihi : 02-04-2024 12:34

Yeniden Refah Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Cemil Çolak'tan Seçim Teşekkürü

Yeniden Refah Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Cemil Çolak, 31 Mart seçimlerinin ardından yayımladığı mesajla seçmenlere teşekkür etti.

Yeniden Refah Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Cemil Çolak'tan Seçim Teşekkürü

Yeniden Refah Partisi’nin kuruluşunun ardından girdiği ilk Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Rize'de %18 oy alarak 2. parti, Türkiye genelinde ise %7'ye yakın oy alarak 3. parti olduğunu belirten Yeniden Refah Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Cemil Çolak, seçim boyunca Yeniden Refah Partisi'ne destek veren tüm hemşehrilerine ve teşkilat mensuplarıyla partiye emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yeniden Refah Partisi’nin Rize'de ve Türkiye genelinde önemli bir başarı elde ettiğini ve Milli Görüş'ün çığ olup büyüdüğünü kaydeden Çolak, mesajında, “Yeniden Refah Partimizin girmiş olduğu ilk 'Mahalli İdareler' seçimini geride bırakmış bulunuyoruz. Seçime girdiğimiz Rize'de, partimiz %18 gibi bir oyla bu seçimden 2., Türkiye genelinde ise %7'ye yakın oy oranıyla 3. parti olarak çıkmıştır. Milletimizin takdiri başımızın üstünedir. Görünüyor ki Milli Görüş çığ olup büyüyor. Bu süreçte yanımızda olan, desteğini ve duasını hissettiğimiz tüm vatandaşlarımıza, teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor, kazanan arkadaşlara başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK