ÇAYKUR RİZESPOR
Giriş Tarihi : 01-09-2023 19:56   Güncelleme : 01-09-2023 20:01

RİZESPOR TARRAFTARINDAN TEPKİ YAĞDI

TAKA GAZETESİ YAZARI OSMAN BAŞKIR'DAN RİZESPOR TARAFTARLARI İÇİN MESNETSİZ AÇIKLAMA. KENDİNİ ÇOK AKILLI SANAN BU YAZAR RİZELİLERE AKIL VERMEYE KALKTI VE SOSYAL MEDYADA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ.

RİZESPOR TARRAFTARINDAN TEPKİ YAĞDI

Ç.Rizespor Geçtiğimiz hafta Trabzonspor'u kendi evinde 3- 2 mağlup etti.

HABER : MUSTAFA YÜCEL YAZICI

Kendi fikrinin aynen doğru olduğunu savunup Rizelilerinde sadece Rizespor'u tutması gerekir fikrini savunarak Şanlı Rizespor Traftarına akıl vermeye kalkan Osman Başkır , Rizespor'u küçümseyerek asansör takımsınız bir düşer bir çıkarsınız diyerek küçümsemeye kalkarak Rizespor taraftarlarını kızdıracak kelimeler kullandı.

Şimdi Bizimde Osman Başkır'a bir çift sözümüz var.

Sen eğer Rizespor'a yenilmesen o büyük edayla birşeyler yazar küçümseyerek Rizespor'a geçmiş olsun derdin. Şimdi çıkmış o eski kafayla bize akıl vermeye kalkarsın. Kılasik kelime Rizeli doğmuşsan Rizeyi tutarsın İstanbul takımlarını tutmazsın dersin. Ama bir dünya tanıdığımız var Trabzonlu olupta İstanbul takımlarını tutan. Rize ve Trabzon ne olursa olsun kardeş takımdır. Sizin gibi sığ düşüncelere sahip insanlardan dolayı kardeş şehirleri birbirine düşüremezsiniz. Yaptığınız ancak kendinize kalır. Sizin gibi düşünen Kafalar değişmedikçe tarihte yok olup gideceksiniz.

@bogazinatmacalarigrubu #rizesportartarı

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK