RİZE HABER
Giriş Tarihi : 06-11-2022 23:37

Rize'de Antrenör Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda antrenörlerin branşlarıyla ilgili çalışma programları, sportif faaliyetler, ulusal ve uluslararası dereceler, sosyal sorumluluk projeleri, Federasyon faaliyetleri, Anadolu Yıldızlar Ligi ve okul sporlarında elde edilen başarılar gibi konular ele alındı.

Rize'de Antrenör Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Rize’de sporu canlandırmak adına tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, göreve geldiğimiz günden bu yana Rize’de aldığımız sportif müsabakalar ve yatırımlar ile ilimizde sporun canlanması ve sporun tabana yayılması için çalışmalarımıza mesai saati gözetmeden devam ediyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan İlkokullar Spor Dalı Eğitimi Protokolü çerçevesinde 4.sınıflara yönelik Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile birlikte il ve İlçe Spor Müdürlüklerimizce çalışmalara başlandı.

Başarı bir ekip işidir. Bizlerde bunun farkında olarak bünyemizde görev yapan arkadaşlarımızla birlikte il müdürlüğü olarak ilimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Burada sporun tabana yayılmasında en büyük görevlerden bir tanesi antrenörlerimize düşüyor. 

Antrenörlerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda durum değerlendirmesi yaparak daha iyi nasıl hizmet verebiliriz? Daha çok gencimizi nasıl kazanabiliriz? Sporda başarı çıtasını nasıl yükseltebiliriz gibi konuları ele alarak kendimize yol haritası çiziyoruz. Rize ilimizi sporda marka şehir yapmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” diye konuştu.

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK