RİZE HABER
Giriş Tarihi : 02-03-2024 08:06

RİZE ZİRAAT ODASI'NDAN DUYURU !!

!! 2023 MAZOT VE GÜBRE DESTEKLEMELERİ BUGÜN SAAT 18:00 İTİBARİYLE HESAPLARA YATIYOR!!

RİZE ZİRAAT ODASI'NDAN DUYURU !!

2023 Yılı Mazot-Gübre Destekleme ödeme ücretleri 01.03.2024 Cuma günü Saat: 18.00 itibari ile Çiftçilerimizin hesaplarına yatırılacaktır.

Bilindiği gibi, bu yıl da destekleme ödemesi nakit olarak değil sadece Mazot ve Gübre alımında kullanılmak üzere Ziraat Bankası kartına yüklenecektir.

Ziraat Bankasında kartı olan çiftçilerimiz herhangi bir işlem yapmayacaklar. Mazot-Gübre desteği otomatik olarak bu kartlara Ziraat Bankası tarafından tanımlama yapılmıştır. Kartı olmayan çiftçiler ise kart için banka şubesi ile görüşecektir. Karttaki miktarı çiftçiler bankamatiklerden görememekte, sadece Ziraat Bankası üye iş yerlerindeki pos makinelerinde görülebilmektedir. Bu karttaki para sadece ziraat pos makinesinin olduğu gübre bayilerinde ve petrol ofislerinde kullanılacaktır. Kartta bu yıl kullanılmayan para miktarı için son kullanılma gibi bir tarih söz konusu değildir. İnternet bankacılığı kullanan üreticilerimiz Ziraat Bankası mobil şube, sağ alt köşedeki menü, kartlarım, banka kartlarım, hesabı seçerek, kart ayarları, hesap ekle-çıkart, virman hesabı menülerini takip ederek destekleme miktarını görüntüleyebilirler.

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK