RİZE HABER
Giriş Tarihi : 09-01-2023 23:12

RİZE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ 7 AYDIR PRATİSYEN HEKİMLE YÖNETİLİYOR

RTEÜ Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi 7 aydır pratisyen bir hekimle yönetildiğini söyleyen eski Dekan Prof. Dr. Şaban Şimşek’’Ağlamaklık haldeyiz’’ dedi.

RİZE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ 7 AYDIR PRATİSYEN HEKİMLE YÖNETİLİYOR

RTEÜ Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi 7 aydır pratisyen bir hekimle yönetildiğini söyleyen eski Dekan Prof. Dr. Şaban Şimşek’’Ağlamaklık haldeyiz’’ dedi. 
     
Cumhurbaşkanının adını taşıyan RTEÜ Tıp Fakültesi ve Araştırma Hastanesinin 7 aydır pratisyen bir hekimle yönetildiğini açıklayan eski Dekan Prof.Dr. Şaban Şimşek sosyal medya sayfasında bir açıklamada bulundu. Prof.Dr. Şimşek’in açıklaması şu şekilde’’ AĞLAMAKLIK HALIMIZ! RİZE TIP FAKÜLTESİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ. Onlarca profesörü, doçenti, yüzlerce uzmanı, araştırma görevlisi ile TAM 7 (yazı ile yedi!) AYDIR BİR PRATİSYEN HEKİM TARAFINDAN İDARE EDİLİYOR. PROFESÖRÜ, DOÇENTİ, UZMANI (sağlık hizmetinin yürütülmesi ve günlük mesai anlamında) BİR PRATİSYEN BAŞHEKİM İDARE EDİYOR.
     
Vallahi helâl olsun bu şehrin yöneticilerine! Sayın Cumhurbaşkanını da böylesine olgun(!) yöneticileri bulduğu, atadığı için tebrik ediyorum. Başka ne diyeyim, sonra da Rize’de hocalar (hainlik ediyor) durmuyor, (Ankara’ya, İstanbul’a) kaçıyor, hastalar da Trabzon’a gidiyor diyorsunuz! Hadi oradan! Hadi oradan. Ama sorun yok, Reis’in şehrinde yanlış olmaz, olsa da bir hikmeti vardır elbet. Hem DENİZDE HASTANE DE YAPILIYOR, seçimlere de yetişecek belki. Daha ne konuşuyor bu Şaban Hoca değil mi? Siyaset bu mudur, halkın oyuyla verdiği emaneti hakkıyla (onun yararına!) kullanmak bu mudur?’’dedi.


Haber:İsmet KÖSOĞLU

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK