RİZE HABER
Giriş Tarihi : 02-08-2023 11:42

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milli Eğitim Müdürü Engin EMEN ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf YILMAZ'ın katılımıyla ilimiz genelindeki tüm lise müdürlerine yönelik üniversite tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Programda, Basın-Yayın, Enformasyon ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğr. Gör. Dr. Taner Erol üniversitemiz ile ilgili genel bir tanıtım yaptı. 

Sunumun ardından Milli Eğitim Müdürü Engin EMEN  öğrencilerin tercih döneminde dikkat edeceği hususlara ilişkin değerlendirmelerde bulunurken Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf YILMAZ üniversitenin öğrenciler için sunduğu imkanlardan bahsetti.

Tanıtım toplantısına Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mete AVCI ve Prof. Dr. Göktuğ DALGIÇ'ın yanı sıra Genel Sekreter Adnan ER ve  fakülte, yüksekokul  meslek yüksekokul yöneticileri katıldı.

Ayrıca Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Yusuf YILMAZ ve Milli Eğitim Müdürü Engin EMEN  Yükseköğretim Kurumları Sınavına giren öğrencilerimize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesini daha iyi tanıtmak ve okul çevre imkanlarını daha iyi yansıtmak amacıyla önümüzde ki süreçte yapılacak faaliyetler, çalışmalar ve işbirliklerine yönelik planlamalar yapılması yönünde karar aldı.

Soru cevap ile sona eren tanıtım toplantısında katılımcılara Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tanıtım materyallerinden örnekler takdim edildi.

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK