RİZE HABER
Giriş Tarihi : 30-01-2023 22:08

REAH ACİL SERVİS İNŞAAT ALANINDA GÜZEL ŞEYLER OLUYOR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinde (REAH) yapımı devam eden yeni acil servis ünitesinin inşaat alanında incelemelerde bulundu.

REAH ACİL SERVİS İNŞAAT ALANINDA GÜZEL ŞEYLER OLUYOR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı beraberinde Rize İl Başkanı İshak Alim, Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapımı devam eden yeni acil servis ünitesinin inşaat alanında incelemelerde bulunarak,

Rektör Prof. Dr. Yusuf Yılmaz'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kasım ayında hastanenin Acil Servis Bölümü ile acil servisin yanındaki kafeteryada yıkım çalışmaları tamamlanmıştı. Çalışmalar hakkında bilgi alan Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı ve İl Başkanı Alim, incelemenin ardından yeni acil servis yapılana kadar acil servis hizmeti veren bölümü gezerek, hasta yakınları ve görevlilerle sohbet etti.

Yazıcı, burada yaptığı açıklamada, “Hastalarımıza daha kaliteli ve verimli bir sağlık hizmeti sunulması adına yapılan bu çalışmanın en kısa sürede tamamlanmasını arzu ediyoruz. Bugün çalışmanın son hali ve detaylarıyla ilgili Rektörümüzden bilgileri aldık. İnşallah tamamlandıktan sonra hastanemize değer katacaktır” dedi.

 

 

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK