RİZE HABER
Giriş Tarihi : 28-09-2022 12:44

Muhittin Bayrak: “Rize Seçmeni İki Parti Tekelinde Değildir”

Memleket Partisi Rize İl başkanı Muhittin Bayrak, hemşerilerinin gönlünü kazanmak için seçime kadar sahada olacağını söyledi

Muhittin Bayrak: “Rize Seçmeni İki Parti Tekelinde Değildir”

Memleket partisi Rize örgütü olarak 01/10/2022 cumartesi günü bismillah diyerek esnaf ziyaretlerine başlıyoruz. Artık kaybedecek zamanımız yok. Her gün sahalarda olacağız. Memleket partisi Rize'de gün geçtikçe güçlenecek ve seçimlerde iddialı hale gelecek. Rize'de iktidar partisi ve ana muhalefet partisinin vekil adayları konuşulmaya dursun, daha biz sahaya çıkmadık.

Adaylarımız olabilecek isimleri dile getirmedik. Bazı partiler gibi şimdiden ben vekil adayı olacağım yok ben olacağım diye birbirine küserek ayrı ayrı çalışmak bizlerin örgüt anlaşıla bağdaşmaz. Biz bölünmeyeceğiz ve birlikte başaracağız. İl başkanı olarak örgütümle gece gündüz çalışacağım. "Seçimden sonra kapatırlar bize gelirler" cümlesini kuran zat-ı muhtereme seçimden sonra gereken cevabı sandıkta vermek için elimden geleni değil, elimden geleninden fazlasını yapacağım.

Rize'li hemşerilerimin oyundan önce gönlünü kazanmak için tüm varlığımla örgütümle tek vücut çalışacağım. Rize seçmeni sadece iki parti tekelinde değildir üçüncü bir seçenek vardır. Pırıl pırıl memleket partisi ve anlı ak bir genel başkanı vardır. Ne cumhur Ne millet Tek yol memleket.

AdminAdmin