RİZE HABER
Giriş Tarihi : 06-03-2023 00:13

İyi Parti'de dengeleri alt üst eden Paylaşım!

İyi Parti'de dengeleri alt üst eden Paylaşım! Önce Paylaştılar sonra sildiler

İyi Parti'de dengeleri alt üst eden Paylaşım!

Meral Akşener’in 6lı masadan ayrılması sonrası sosyal medyada tartışmalar, iddialar havada uçuşmaya başladı. İYİ Parti Ardeşen İlçe başkanlığı resmi sosyal medya hesabından ortalığı ayağa kaldıracak bir paylaşım yapıp saatler sonra sildi.

Meral Akşener’in 6lı masadan ayrılması sonrası sosyal medyada Meral Akşener  ve İYİ Parti’ye linç kampanyası başlatılırken İYİ Partililerde karşı paylaşımlarda çok vahim iddalarda bulunuyorlar

İYİ Parti Ardeşen İlçe Başkanlığı resmi sosyal medya hesabından Meral Akşener’e destek çıkarken çok vahim biri iddiada bulundu, ‘’Aylarca aday konuşulmasını bloklayıp son gün tabela  4 genel başkanla kumpas kurmak; biz anlaştık ben adayım imzala veya kalk demek ihanettir. Dayatmadır., Ahmaklıktır. Bizi bu kurtlar sofrasında meze yapmayan Meral Akşener’e teşekkürler…’’dedi.

Bu iddiaya göre CHP tabela partisi dedikleri SAADET, DEVA, GELECEK, DEMOKRAT PARTİ ile İYİ PARTİ’ye dolayısıyla Meral Akşener’e kumpas kurup KILIÇDAROĞLU’nun 6lı masanın adayı olması noktasında direttiler.

İŞTE YAPILAN VE ARDINDAN SİLİNEN O PAYLAŞIM

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK