RİZE HABER
Giriş Tarihi : 21-09-2022 00:18

GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKANI AHMET DAVUTOĞLU RİZE'YE GELİYOR

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Rize’ye geliyor.

GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKANI AHMET DAVUTOĞLU RİZE'YE GELİYOR


Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu 15 Ekim Cumartesi günü Rize’de düzenlenecek büyük buluşma programına katılacak. Davutoğlu 15 Ekim Cumartesi günü İsmail Kahraman Kültür Merkezinde düzenlenecek programa katılacak ve burada Partililerle buluşacak. 
Davutoğlu İsmail Kahraman Kültür Merkezindeki programın ardınan Gelecek Partisi Rize İl Başkanlığının açılışını yapacak. Davutoğlu’nun Parti binası açılışının ardından Rize ve ilçelerinde esnaf ziyareti yapacağı bildirildi. 
“RİZE’DEN BÜYÜK BİR MESAJ VERECEĞİZ”
Gelecek Partisi Rize İl Başkanı Osman Civelek yaptığı yazılı açıklamada; “ Gelecek Partimiz İlk buluşmasını İstanbul Sultanbeyli’de gerçekleştirdi. Coşkulu bir kalabalık vardı orada. Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu için Partimiz için on binler alandaydı, şimdi ise Genel Başkanımız Başbakan’ımız Sayın Ahmet Davutoğlu Rize’ye geliyor. İstanbul Sultanbeyli’de büyük bir mesaj verdik ve ikinci mesajı da Rize’den vereceğiz. 15 Ekim’de İsmail Kahraman Kültür Merkezinde düzenleyeceğimiz ‘Büyük Rize Buluşması’ programına tüm hemşerilerimi davet ediyorum.” diye konuştu.
Gelecek Partisi Lideri Davutoğlu’nun Rize Programının detayları ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

AdminAdmin