ÇAYKUR RİZESPOR
Giriş Tarihi : 09-05-2024 08:24

Gaich: ”Kendi İşimizi Kendimiz Yapacağız”

Çaykur Rizespor'un Arjantinli golcüsü Adolfo Gaich, takımının Trendyol Süper Lig'deki mücadelesine odaklanırken Avrupa hedeflerini koruduğunu açıkladı. Gaich, önlerindeki üç maçı kazanmaları durumunda Avrupa şanslarının hala canlı olduğunu belirtti.

Gaich: ”Kendi İşimizi Kendimiz Yapacağız”

Yeşil-mavili ekibin antrenman öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada Gaich, son dakika golleriyle kaybettikleri son iki maçın kendilerini Avrupa hedefinden uzaklaştırdığını söyledi. Ancak hedeflerinden tamamen vazgeçmediklerini vurgulayan Gaich, "Önümüzdeki 3 maçı kazanırsak Avrupa şansımızın olduğunu düşünüyorum. İlk maçımız Pendikspor. İnşallah kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz." dedi.

Kendisinin de takıma katkı sağlamak için elimden geleni yaptığını ifade eden Gaich, gelecek sezon için umutlu olduğunu belirtti. "Sezon boyunca elimden geleni yapmaya çalıştım. Burada devam etmek istiyorum. Bu tür durumlar sadece bana kalmıyor, ancak ben burada kalmak istiyorum." şeklinde konuştu.

 

Gaich'in açıklamaları, Çaykur Rizespor'un Avrupa hayali için son üç maçta alması gereken galibiyetlerin önemini vurgularken, takımın hedeflerine odaklanmış bir şekilde mücadele ettiğini gösteriyor.

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK