RİZE HABER
Giriş Tarihi : 29-09-2022 20:17

Çaykur yönetimi, mevsimlik işçiler için sendika ile görüştü

ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, "Çalışma Bakanlığı’nın mevsimlik işçiler ile ilgili yürütmekte olduğu çalışmalardan, işçi arkadaşlarımızın lehine olacak her türlü gelişmenin sonuna kadar destekçisi olacağız" dedi

Çaykur yönetimi, mevsimlik işçiler için sendika ile görüştü

Öz Gıda-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Sultan Murat Karadağ, Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Fatih Kandemir, Şube Başkan Yardımcıları Orhan Topaloğlu, Necdet Hacıosmanoğlu, Kazım Öksüz ve Halis Çakır, Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, Genel Müdür Yardımcıları Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu ile bir araya geldi. Görüşmede, Çalışma Bakanlığı'nın mevsimlik işçilerle ilgili yürüttüğü çalışmalar ele alındı.

Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim görüşmeye ilişkin, ″İşçi arkadaşlarımızın memnuniyeti, huzur ve mutluluğu, ekonomik olarak güçlü olması Çaykur’umuzun menfaatine olacaktır. Çalışma Bakanlığı’nın mevsimlik işçiler ile ilgili yürütmekte olduğu çalışmalardan, işçi arkadaşlarımızın lehine olacak her türlü gelişmenin sonuna kadar destekçisi olacağız. Tüm çalışanlarımızın ve üreticilerimizin menfaati, mutluluğu ve huzuru için var gücümüzle hep birlikte çalışmaya devam etmeliyiz″ ifadelerini kullandı. 

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK