RİZE HABER
Giriş Tarihi : 26-11-2022 19:35

Bu Bedua Kime :Son Sözüm Hakkımızı Yiyenlere Rabbim İki Cihanda Da Sizlere Adaletiyle Muamele Etsin.

Geçtiğimiz sezon Rizespor sosyal medya hesaplarını yöneten ve oldukça başarılı işler yapan Mükremin Çetinoğlu ve Oğuz Bal sosyal medya hesaplarından yaptıkları yazılı açıklama da neden kovulduklarını anlattı.

Bu Bedua Kime :Son Sözüm Hakkımızı Yiyenlere Rabbim İki Cihanda Da Sizlere Adaletiyle Muamele Etsin.

İŞE GERİ ALACAĞIZ DİYEREK BİZLERİ OYALADILAR


Kulübün bazı yöneticilerinin resimlerini internet sitesine koymadıkları gerekçesiyle işlerinden kovulan Çetinoğlu ve Bal defalarca resimleri istemelerine rağmen resimlerin kendilerine verilmediğini ifade ederek “ 2 yıldır gece gündüz demeden, canımı dişime takıp, her şeyin en iyisini yapmak arzusuyla çalıştığım Çaykur Rizespor'dan, iş arkadaşım ve ağabeyim oğuz Bal ile beraber, Kulübün resmi internet sitesine Başkanın ve bazı yönetim kurulu üyelerinin fotoğraflarını koymadığımız gerekçesiyle, yaklaşık 2 ay önce kovulduk. İlgililerinden defalarca söz konusu kişilerin fotoğraflarını talep etmemize, fotoğraf yoksa biz çekelim dememize rağmen bizlere geri dönüş yapılmadı. Ve sonunda, bizlere iletilmeyen fotoğrafları siteye koymadık diye işimize son verildi.” dedi.


KİMSENİN DERDİ BİZİM EVE GÖTÜRDÜĞÜMÜZ EKMEK PARASI DEĞİL


2 aydır "Sakın sağda solda konuşmayın. İşe geri alacağız sizi" deyip bizi oyaladılar.Biz de ekmek parası deyip konuyu dillendirmedik fakat geldiğimiz noktada anladık ki; kimsenin derdi bizim evimize getirdiğimiz ekmek değil.2 yıllık süreçte yaptığımız çalışmalar ve ülke gündemine oturan paylaşımlar, işimizi bazı eksiklerimize rağmen ne kadar iyi yaptığımızı gösteriyor. Sağ olsun büyük Rizespor taraftarı da bu süreçte desteğini bizlere gösterdi ve her fırsatta yorumlarıyla bizleri övgülerini iletti.Rizespor'da emek verdiğimiz süre boyunca yanımızda olan büyük Rizespor taraftarına, 2 aylık süreçte bize destek veren herkese çok teşekkür ederim.Son sözüm, hakkımızı yiyenlere; Rabbim iki cihanda da sizlere adaletiyle muamele etsin.
Kalın selametle..

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK