RİZE HABER
Giriş Tarihi : 29-03-2023 22:54   Güncelleme : 29-03-2023 23:57

BBP İl Başkanı Özçelik; Rize'de partilerinin çalışmalarını daha da güçlendireceklerini belirtti.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcımız ve Karadeniz Bölge Sorumlumuz Sayın Sultan Selim Şimşek , Genel Başkan Yardımımız ve İstanbul İl Başkanımız Sayın Dursun Çağlayan , Derepazarı Belediye Başkanımız Sayın Selim METİN Katılımlarıyla seçim sürecindeki değerlendirdik.

BBP İl Başkanı Özçelik; Rize'de partilerinin çalışmalarını daha da güçlendireceklerini belirtti.

İl Başkanı Ensar Özçelik'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, parti çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonrasında İl Başkanı Ensar Özçelik, yaptığı açıklamada, "BBP Genel Başkan Yardımcılarının Rize İl Teşkilatımızı ziyaret etmesi bizi onurlandırdı ve mutlu etti. Bu ziyaret, bizlere güç verdi. BBP olarak ülkemizin milli ve manevi değerlerine bağlılığımızı her zaman sürdüreceğiz ve Rize'de de parti çalışmalarımızı daha da güçlendireceğiz." dedi.

Şimşek ve Çağlayan, Rize İl Başkanı ve parti yöneticileri ile bir araya gelerek Rize'deki siyasi gelişmeleri ve parti çalışmalarını ele aldı. Toplantıda ayrıca, BBP'nin Türkiye genelindeki faaliyetleri ve hedefleri hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Şimşek ise, BBP'nin milli ve manevi değerlere bağlılığını vurgulayarak, Rize'deki teşkilatlarıyla birlikte daha etkin bir şekilde çalışacaklarını ifade etti. Çağlayan, yaptığı açıklamada, Rize'nin kendileri için önemli bir il olduğunu ve burada partilerinin çalışmalarını daha da güçlendireceklerini belirtti. 

Toplantı sonrasında Şimşek ve Çağlayan , Rize İl Teşkilatı üyeleriyle bir araya gelerek sohbet etti. Ziyaret sonrasında Şimşek ve Çağlayan, Rize'den ayrıldı.

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK