RİZE HABER
Giriş Tarihi : 28-01-2023 14:26

Bayrak: “Ne cumhurdan Ne Milletten Vekiller Memleketten. Üçüncü seçenek olacağız" 

Memleket partisi il Başkanı Muhittin Bayrak yaptığı yazılı açıklamada Rize'de ne cumhurdan ne milletten vekil memleketten diyerek değerlendirmelerde bulundu.

Bayrak: “Ne cumhurdan Ne Milletten Vekiller Memleketten. Üçüncü seçenek olacağız

Memleket Partisi Rize İl başkanı Bayrak: "Rize'de görüştüğümüz hemşerilerimizin büyük bir çoğunluğu aynı düşüncelere sahip. Hemşerilerim seçimden seçime ortaya çıkan ve hiçbir sorunları için ulaşamadıkları AK Parti vekillerinden mustarip olduklarını, vekillerin kendilerine üstten baktıklarını ve kendilerine karşı gayet kibirli olduklarını dile getirdiler.

Vatandaşlarımız sandıkta AK Parti'ye ders vermek için Ak parti vekil adaylarına oy vermeyeceklerini dile getirdiler. Dertleştiğimiz hemşerilerimizin bu görüşlerine ilaveten vekillikte oylarının rengini belli edemediklerini Bunun nedenin ise millet ittifakının izlediği politikaları beğenmedikleri, 6'lı masanın kafa karışıklığı yarattığını, birçok konuda fikir birliğine ulaşamadıklarını ve Umut olamadıklarını söylüyorlar. 6'lı masadaki bazı genel başkanların masa dışında bazı partilere yeşil ışık yaktıkları izlenimleri olduğunu bu durumdan oldukça rahatsız olduklarını dile getirdiler.

Memleket Partisi olarak Rize’de bir seçenek olmak istiyoruz Bu nedenle Rize'de doğmuş büyümüş Rize'nin dertleriyle dertlenmiş vekil adayları çıkartacağız Rizeli hemşerilerimiz ne Cumhur ittifakının adaylarına ne de millet ittifakının adaylarına vekillik vermek zorunda değil. Bizler üçüncü bir seçenek olarak sahalarda olacağız" dedi.

AdminAdmin