RİZE HABER
Giriş Tarihi : 22-01-2023 12:34   Güncelleme : 22-01-2023 12:40

ABDULKADİR USTA '' İSLAM ALEMİNİN BİR OLUP AYAĞA KALKMA VAKTİDİR '' DEDİ

İsveç'te kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'e karşı yapılan çirkin saldırıyı kınamak, lanetlemek yetmez. İslam Aleminin derhal ayağa kalkarak gerekli dersi en ağır şekilde vermesi gerekmektedir.

ABDULKADİR USTA  '' İSLAM ALEMİNİN BİR OLUP AYAĞA KALKMA VAKTİDİR '' DEDİ

Tüm Dünyada iki Milyara yakın  Müslümanın Kutsal değerlerine, Peygamberine, Kitabına hakaretlerin yaygınlaştığı bu dönemlerde artık İslam Aleminin birleşip bir olmanın vakti saati gelmiştir. Aksine Yüce Rabbimiz İsveç'e yollayacağı bir Ebabil sürüsünün, ilk önce bu gaflet uykusunda olan biz İslam Ülkelerini taşlayacak olmasından korkarız. Biz İslam'a hizmet etmekle, Kutsal değerlerimizi korumakla şeref bulmuş tarihin en Aziz Milletiyiz.  Aslı görevimize rücü etmenin zamanıdır, bu da kahraman Türk Milletimizin ve Şanli Devletimizin en büyük hedef ve arzusudur.

"TÜRK İSLAM BİRLİĞİ KURULMALI"
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanımız Sayın Cumhurbaşkanımızın Başkanlığında İslam Ülkelerinin Devlet Başkanlari acilen toplanmalı,  ekonomi, siyasi, diplomasi  baskı ambargolar masaya konulup acilen uygulanmalıdır. Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun İlahi Kelimetullah için Nizam-ı Alem davasında hedefide  İslam Birliği ile   Türk İslam Birliğini kurmaktır. O vakit İslam Alemine ve Tüm insanlığa huzurun, barışın ve refahın gelmesi mümkün olabilir.

Abdulkadir USTA
Büyük Birlik Partisi
Rize Merkez İlçe Başkanı
22.01.2023

YASEMİN ÖZÇELİKYASEMİN ÖZÇELİK

YASEMİN ÖZEÇLİK