RİZE HABER
Giriş Tarihi : 11-04-2022 01:10

YENİDEN REFAH PARTİSİ RAMAZAN BULUŞMALARI PROGRAMINDA VATANDAŞLA BİR ARADA

Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi tarafından hazırlanan Ramazan Buluşmaları programı kapsamında Rize İl Teşkilatı Ramazan ayı boyunca teravih namazlarının ardından tüm ilçelerde vatandaşla bir araya geliyor. STK ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, MKYK üyesi Samet Şişman, , il başkan yardımcıları ,Çayeli İlçe Başkanı Ahmet Kızılkaya ilçe yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Çayeli ilçesi Büyükköy ve Madenli beldelerinde yapılan ziyaretlerde teravih namazı sonrası çay sohbetleri yapıldı. Programa vatandaş tarafından yoğun ilgi gösterilirken ziyaretlerin devamlılığı talebi parti yöneticilerine iletildi. Genel Başkan Yardımcısı Çolak, vatandaş ile yaptığı konuşmalarda parti programlarından bahsederek iktidara geldiklerinde Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan beyin öncülüğünde uygulamaya konulacak Kaynak paketleri ve bu paketlerden elde edilecek gelirin yatırımlara dönüştürülerek işçinin, memurun, emeklinin, çifçinin dar gelirlinin aynen 54. Erbakan hükümetinde olduğu gibi tekrar tarihin en yüksek maaş zamlarıyla, taban fiyatı artışlarıyla gelirlerin nasıl yükselteceklerinin bilgisini paylaştı.

YENİDEN REFAH PARTİSİ RAMAZAN BULUŞMALARI PROGRAMINDA VATANDAŞLA BİR ARADA

Genel Başkan Yardımcısı Çolak, vatandaş ile yaptığı konuşmalarda parti programlarından bahsederek iktidara geldiklerinde Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan beyin öncülüğünde uygulamaya konulacak Kaynak paketleri ve bu paketlerden elde edilecek gelirin yatırımlara dönüştürülerek  işçinin, memurun, emeklinin, çifçinin dar gelirlinin aynen 54. Erbakan hükümetinde olduğu gibi tekrar  tarihin en yüksek maaş zamlarıyla, taban fiyatı artışlarıyla gelirlerin  nasıl yükselteceklerinin bilgisini paylaştı. 


Çolak yapılan ziyaretlerin veriminden ve olumlu  geri dönüşlerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “ziyaretlerimizin devamlılığı, partimize teveccühü arttırmaktadır. Bizler kendini ifade etmekle yetinen bir siyasi parti olmakla yetinmeyen sadece sorunları konuşan değil sürekli proje üreten, sorunları çözüme kavuşturan bir felsefe ile hareket etmekteyiz. Mevcut siyasi partilerden bizi ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi budur.” dedi.

mustafamustafa