RİZE HABER
Giriş Tarihi : 13-05-2022 16:40

Türk Hava Yolları Resmi Twitter hesabından Rize - Artvin Havaalını Açılışı Paylaşımı

Yeni uçuş rotamız: Rize-Artvin Havalimanı! 14 Mayıs’ta başlayacak seferlerimiz için şimdi yerinizi ayırtabilirsiniz denildi .

 Türk Hava Yolları Resmi Twitter hesabından Rize - Artvin Havaalını Açılışı Paylaşımı

Bir bakışta Rize

Rize dendiğinde akla ilk olarak gelen şey kuşkusuz uçsuz bucaksız yeşillik. Fakat Rize’nin gür ormanlarının yanı sıra yüzlerce yıl ayakta kalmayı başarmış kaleleri, müzeleri, serin yaylaları, hırçın akan dereleri, şelaleleri ve kendine has kültürü de oldukça öne çıkıyor. Kaçkar Dağları Milli Parkı, Zilkale, Fırtına Deresi, Ayder Yaylası ve Palovit Şelalesi Rize’nin güzelliklerinin kanıtı olan başlıca adresler.

Muhteşem dağ manzaraları ve bol oksijen eşliğinde bu kenti keşfederken aynı zamanda Rize’nin samimi insanıyla tanışın, dağ evlerinde konaklayın ve yöresel lezzetlerin de tadını çıkarın. Karadeniz’in heyecanlı ve dinamik kentinde tüm bunları yapabilmek için ise hemen bir Rize uçak bileti alın ve seyahatinizin heyecanını bugünden hissetmeye başlayın! Seyahatinizi organize ederken bir yandan da “Karadeniz mutfağının en sevilen lezzetleri” yazımızı okuyarak bölgede tadabileceğiniz lezzetleri keşfedebilirsiniz.

Rize’yi bizimle keşfedin
Muhteşem bir doğaya sahip olan Rize, her yönüyle size eşsiz bir seyahat deneyimi sunacak. Rize uçak bileti aldıktan sonra Rize Kalesi, Pokut Yaylası, Anzer Yaylası ve Zilkale gibi büyüleyici rotaları seyahatiniz sırasında keşfetmek için araştırmaya başlayabilirsiniz!

Macera dolu bir rota için: Şimdi bir Rize uçak bileti alın
Türk Hava Yolları’nın Rize uçuşları, direkt olarak İstanbul ve Ankara’da bulunan havalimanlarından, Rize’deki Rize-Artvin Havalimanına yapılmaktadır. Rize uçak bileti fiyatları ve Rize uçuşları için ihtiyacınız olan tüm detayları bu sayfanın devamından ya da “Uçak bileti rezervasyon” kısmından öğrenebilirsiniz.

mustafamustafa