RİZE HABER
Giriş Tarihi : 27-04-2022 12:35   Güncelleme : 27-04-2022 22:54

Rizeli Milli eğitim Bakanlığı Genel Müdürü Rasim Çelik kalp krizi geçirdi

Kocaelililerin yakından tanıdığı eğitimcilerden, Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel müdürü ve Kocaeli eski İl milli eğitim müdürü Fehmi Rasim Çelik kalp krizi geçirdi..

Rizeli Milli eğitim Bakanlığı Genel Müdürü  Rasim Çelik kalp krizi geçirdi

Kocaeli'de 7 yıl boyunca İl Milli Eğitim Müdürlüğü yapan ve geçtiğimiz yıl Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne atanan Fehmi Rasim Çelik, kalp krizi geçirdi. Geçtiğimiz Pazartesi günü rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Çelik'e anjiyo yapıldığı, tıkalı olan iki damarının açılarak stent takıldığı öğrenildi.

AKMANŞEN DUYURDU
Ankara Şehir Hastanesi Yoğun Bakımda tedavisi devam eden Fehmi Rasim Çelik'in kalp krizi geçirdiğini ise İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen "Kalp krizi geçirerek tedavi gören Personel Genel Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim Çelik'e Yüce Allah'tan acil şifalar diliyorum" ifadeleriyle duyurdu.

RASİM ÇELİK KİMDİR?
1958 Rize Güneysu doğumlu.
İlk ve orta öğrenimini Rize’de tamamladı.
1976 yılında İstanbul Pertevniyal Lisesinden mezun oldu.
1976-1977 yıllarında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1. sınıfta öğrenim gördükten sonra lisans eğitimini 1977-1981 yılları arasında Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği ve Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümlerinde tamamladı.

KAYNAK : olayrize

mustafamustafa