RİZE HABER
Giriş Tarihi : 09-05-2022 11:05   Güncelleme : 09-05-2022 11:06

Rize Yeniden Refah Partisi'nden Anneler günü programı

Yeniden Refah Partisi Güneysu İlçe başkanlığı ve İl Gençlik Kolları başkanlığı tarafından düzenlenen Anneler günü özel programında Rize'nin Güneysu ilçesinde ulu camii etrafı ve ilçe merkezinde Gül dağıtımı gerçekleştirildi.

Rize Yeniden Refah Partisi'nden Anneler günü programı

Programa Güneysu İlçe başkanı Cafer yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Seyit Bakır, ilçe yönetimi ve il gençlik yönetimi katıldı.
Program sonrasında Güneysu İlçe başkanı Cafer yılmaz yaptığı açıklamada:
"Bugün toplumumuzun ahlaki değerleri ve gelenekleri ile oynandığı şu dönemde; toplumun ve eğitimin temel taşı ailedir. Eğitim ailede başlar. Geleneksel kültürel ve ahlâkî değerlerin ilk ve en sağlam temellerinin atıldığı aile mefhumunda en önemli unsur Annedir. Eğitim Anne ile başlar. Toplumu Anneler inşa eder. Bu vesileyle cennet ayaklarının altında olan tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Bizleri yalnız bırakmayan il gençlik başkanımız Seyit Bakır ve yönetimine teşekkür ediyorum. "
İfadelerini kullandı.
İl Gençlik Kolları Başkanı Seyit Bakır ise; "ev sahipliğinden ötürü önce ilçe başkanımız sayın Cafer yılmaz beye, ilçe yönetimimize ve katılımlarından dolayı tüm genç kardeşlerime teşekkür ediyorum. Tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum " şeklinde konuştu.
Program vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

 

mustafamustafa