RİZE HABER
Giriş Tarihi : 01-05-2022 20:21

Rize Valisi Kemal Çeber Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

Kemal Çeber'in Kutlama Mesajı

Rize Valisi Kemal Çeber Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

Sevgili Rizeli Hemşerilerim;
Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz rahmet ve mağfiret ayı 11 ayın sultanı Ramazan’ın ardından, mübarek bayram günlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazanı yaşatan ve bizleri bayrama ulaştıran Rabbimize hamdolsun.
Bayramlar, bizi biz yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının katmerleştiği, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel günlerdir.
1 ay boyunca Ramazan’ın manevi ikliminde bolluk, bereket ve huzuru doyasıya yaşandık; birlik ve beraberliğimizin yardımlaşma, paylaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerine tanıklık ettik.
Milletimizin özünde, var olan gönül zenginliğini yansıtan Ramazan Bayramı’nı fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi daha da pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak kucaklaşmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle; dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların sona ermesini, insanlığa;  kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Mevla’dan niyaz eder! Tüm Rizeli hemşehrilerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

mustafamustafa