RİZE HABER
Giriş Tarihi : 03-05-2022 14:01   Güncelleme : 03-05-2022 14:09

RİZE MÜSİAD’DA ÖZLENEN BAYRAMLAŞMA

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şubesi iki yıl ara vermiş olduğu üye bayramlaşma programını dernek​ merkezinde gerçekleştirildi.

RİZE MÜSİAD’DA ÖZLENEN BAYRAMLAŞMA

MÜSİAD Rize Şubesi üyelerinin katılımıyla geleneksel hale gelen bayramlaşma programını tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını sebebiyle iki yıl ara verdiği üye bayramlaşma programını  ülkemizin normalleşme sürecine girmesiyle birlikte bu bayram dernek merkezinde gerçekleştirildi.

Rize MÜSİAD Başkanı Taner Yelkenci, önceki dönem şube başkanları, MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyelerinin katılımıyla düzenlenen programla bir araya gelen Rize MÜSİAD üyesi iş insanları tanışmanın ardından bir birleriyle hasbihal etti.

Bayramlaşma programı sonunda konuşma yapan Başkan Yelkenci, “Uzun bir aradan sonra üyelerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hasret giderdiğimiz, kaynaşma, dayanışma ve beraberliğimizin pekiştiği bu günleri görmeyi bizlere sunan Allah’a sonsuz şükürler olsun. Birbirimizle hasbihal etme fırsatı bulduğumuz bu birlikteliklere dünyada yaşanan bu küresel salgın döneminde daha çok ihtiyaç duyduğumuzun bilincindeyiz. Ülkemizin normalleşme sürecine girmesiyle, bu birlikteliklerimizi çeşitli program ve etkinlikler düzenleyerek üyelerimizle daha sıklıkla bir araya gelmeyi düşünüyoruz. Bu vesileyle, Ramazan Bayramının ülkemize, aziz milletimize, tüm İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Üye bayramlaşma programı sonrası, Başkan Taner Yelkenci, üyeleriyle birlikte Rize Valiliği tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda düzenen genel bayramlaşma programına katılım sağladı.

mustafamustafa