RİZE HABER
Giriş Tarihi : 18-05-2022 15:21

Rize Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu “Kadın Kooperatifçiliğinde Kurumsallaşma ve Markalaşma Paneli” Düzenlendi

Rize Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu tarafından “Kadın Kooperatifçiliğinde Kurumsallaşma ve Markalaşma Paneli” düzenlendi. Rize Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen panele TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Vekili Günseli Özen katıldı. Özen, panel öncesinde Rize Kadın Girişimcileri İl icra Kurulu Başkanı Yasemin Suyabatmaz ve ekibi ile birlikte Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim kurulu Üyesi Şaban Aziz Karamehmetoğlu’nu ziyaret etti.

Rize Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu “Kadın Kooperatifçiliğinde Kurumsallaşma ve Markalaşma Paneli”  Düzenlendi

Panelde TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Vekili Günseli Özen, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Rize İl Koordinatörü ve Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Artan, Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu başkan ve üyelerinin yanı sıra Rize’de faaliyet gösteren Kadın Kooperatifleri temsilci ve üyeleri yer aldı.

Rize Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Suyabatmaz’ın açılış konuşması ile başlayan panelde TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Vekili özen Kadın Kooperatifçiliğinde Kurumsallaşma ve Markalaşma konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmaların ardından Rize’de faaliyet gösteren Kadın Kooperatiflerinin yaşadıkları zorluklar ve çözüm önerileri değerlendirildi.

mustafamustafa