RİZE HABER
Giriş Tarihi : 12-04-2022 13:52   Güncelleme : 16-04-2022 15:41

Rize Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Geleneksel İftar Yemeği Düzenledi

Rize Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından Rize Öğretmen Evinde geleneksel olarak düzenlendi..

Rize Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Geleneksel İftar Yemeği Düzenledi

Rize Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından Rize Öğretmen Evinde geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği programına Vali Kemal Çeber, Rize Ak Parti Milletvekili Muhammet Avcı, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin,  Ak Parti İlçe Başkanı Burak Ak ,  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Şükrü Cevahir, Ak Parti İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt,  Rize Defterdarı Mehmet Doğan, Ticaret İl Müdürü Osman Köseoğlu, İşkur Müdürü Hasan Kiraz , Sgk Müdürü Mustafa Bakırcı,Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Sanayi ve Ticaret Tekno. Müdürü Erhan Kavaz, Yeşilçay Vergi Dairesi Müdürü Osman Özdemir, Özel İdare Genel Sekreteri Hüseyin Sarı,Rize Devlet Hastanesi Kurum Müdürü Nedim Turanlı,Afad İl Müdürü Mehmet Salih Avcı,  İkizdere Kaymakamı Hacı Kerim Meral, çeşitli Kurum Müdürleri , Rize Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı 26 Esnaf odası başkan ve yönetimi katılım sağladı .   


      Rize Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Güven Aksoy Bu mübarek Ramazan ayında birlik ve beraberliğimizi en iyi şekilde göstermek için her platformda çalışıyoruz.  

Bize her zaman destek veren bizimle hep beraber hareket eden esnaf ve sanatkar odalarımızın saygın, değerli başkanlarına ve birbirinden değerli oda yöneticilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Rize Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birlik yönetim, denetim ve disiplin kurulumuz adına değerli protokol misafir ve tüm üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür eder, saygı ve sevgilerimizi sunarız dedi.

AdminAdmin