RİZE HABER
Giriş Tarihi : 14-04-2022 16:02

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman , Eğitim Fakültesi öğrencileriyle iftarda bir araya geldi.

Çayeli Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, Rize Eski Milletvekili Hikmet Ayar, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Geçit ve öğrencilerin katıldığı iftar programında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, öğrencilerin masalarını gezerek kendileriyle bir arada bulunmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Hüseyin Karaman , Eğitim Fakültesi öğrencileriyle iftarda bir araya geldi.

 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Üniversitemizdeki aile ortamı ve sıcaklığının devam etmesini dileyerek, “Rahmet, muhabbet ve barış ayı olan Ramazan ayının bereketinden ve huzurundan yararlanmayı Allah bizlere nasip etsin. Maneviyatı yüksek olan Ramazan ayında tüm insanlara barış, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

Öğrencilerimiz de Rektör Karaman  masaları tek tek gezerek iftarda kendileriyle bir araya gelmesinden ve sıcak, samimi bir ortamda iftar gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

AdminAdmin