RİZE HABER
Giriş Tarihi : 15-05-2022 21:01

Chp Parti Okulu Rize Fındıklı'da

CHP Parti Okulu, Parti’nin siyasi kadrolarını yetiştiren eğitmen ordusuna, partinin öz gücü olan üyeleri arasından yeni isimler ekledi.

Chp Parti Okulu Rize Fındıklı'da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu 14/15.05.2022 tarihleri arasında düzenlediği Eğitici Eğitimi ile siyasi kadroları yetiştirecek eğitmen kadrosuna yeni eğitmenler kazandırdı. Rize Fındıklı’da iki gün boyunca aralıksız süren eğitimlere Trabzon, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt illerinden katılım sağlandı. Katılımcılar, Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi’ne katılarak, eğitim esnasında tasarladıkları sosyal projelerini hayata geçiren isimler arasından belirlendi.

YENİ EĞİTMENLER ÇALIŞMALARA BAŞLADI
Eğitimler ülke genelinde CHP Parti İçi Eğitim Sorumlusu ve 24-26. Dönem Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı ve Parti Okulu Genel Koordinatörü Tuba Canlı’nın koordinasyonunda yapılıyor. Rize Fındıklı’da yapılan eğitimde Aytuğ Atıcı, Tuba Canlı, Uğur Değermenci, Recep Durmuş, Kazım Balta, Levent Turan ve N.Süha Dikmen eğitmen olarak görev aldı. 
Eğitimin açılış konuşmalarında, Aytuğ Atıcı, eğitimin amaç ve yönteminden, Rize il başkanı Saltuk Deniz ise yapılan eğitim çalışmalarının CHP’ye katkılarından ve öneminden bahsetti
İki gün boyunca Yetişkin Eğitiminin Temel Özellikleri, Etkili Sunum Yöntemleri ve İletişim, Sosyal Proje Yönetimi gibi eğitimler alan katılımcılar aynı zamanda Atölye Çalışmaları yaparak birer siyasi sunum gerçekleştirdiler.
Eğitimin ardından Parti Okulu’nun yeni eğitmenleri illerine dönerek, Sokak Örgütlenmesi ve Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi çalışmalarında görev almaya başladılar.

mustafamustafa