SPOR
Giriş Tarihi : 06-04-2022 12:04

Çaykur Rizespor-İttifak Holding Konyaspor Maçı Biletleri Satışta

Süper Lig 2021-2022 Sezonu'nun 32. haftasında, 9 Nisan 2022 Cumartesi günü saat 16:00'da Çaykur Didi Stadyumu'nda oynanacak Çaykur Rizespor-İttifak Holding Konyaspor maçının biletleri satışa çıktı.

Çaykur Rizespor-İttifak Holding Konyaspor Maçı Biletleri Satışta

Bilet Alımı

- Rize İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereği son 10 gün içerisinde rakip takım logolu Passolig kartını iptal eden kişiler bilet/transfer alamayacaktır. Maç günü dahil sadece  Çaykur Rizespor logolu kartlara satış yapılacaktır.

- Çaykur Rizespor biletleri, İttifak Holding Konyaspor logolu Passolig kartlar hariç tüm Passolig kartlara satılacaktır.

- Ev sahibi Çaykur Rizespor A.Ş' e ait bilet satışları www.passo.com.tr ve Passo Uygulama Passolig gişelerinden E-Bilet olarak yapılacaktır.

- Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır.  

- Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passo.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

- Bilet transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır.

Önemli Bilgiler

- Seyircilerin COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

- Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

 

Bilet Fiyatları

Protokol - ₺400,00
Vip - ₺100,00
Maraton - ₺40,00
Kapalı - ₺30,00
Kale Arkası - ₺20,00

AdminAdmin